Мария Яремчук о новом клипе, альбоме и спорах Кароль и Лободы


Мария Яремчук о новом клипе, альбоме и спорах Кароль и Лободы
 28.09.12, 14:15
ТЕЛЕБЛОНДИНКА уже рассказывала, как на певицу Марию Яремчук вылили не один литр воды на съемках романтического клипа на первую собственную песню. В перерывах между дублями мне удалось пообщаться с Машей и расспросить ее о видео, планах на будущее и новом шоу «Голос. Діти», которое сейчас как раз снимается.

Марічка, то хто ж автор твоєї пісні?
Це не таємниця – авторами пісні є Андрій Француз та Костянтин Меладзе. Я думаю, тут неозброєним оком чути, що це Костіна пісня.

Скільки днів планується знімати відео?
Я не планую мокнути більше ніж один день.

А коли кліп зможуть побачити твої прихильники?
Сподіваюся, що через два тижні вже буде усе готово. Презентація буде на багатьох каналах.

Кому належить ідея кліпу?
Ідея – режисера Сергія Ткаченко, і вона мені сподобалась. Ще як тільки я почула пісню, то мені одразу навіяло дощ і подібну картину. Тому я одразу погодилася на цей задум.

Ти говорила, що плануєш записати альбом.
Для того щоб був альбом, треба мати близько десяти своїх пісень, а це поки що перша. Але ми працюємо над цим. Це ж не робиться за місяць чи за два.

Ти була на зйомках проекту «Голос. Діти». Як тобі підростаюче покоління?
Мені сподобалося. Я була здивована тим, як вони можуть брати себе в руки і впевнено виходити. Я навіть більше хвилювалася, ніж ті діти. Але їх вік тим і прекрасний, що вони менше думають про якісь деталі, менше задумуються про щось непотрібне і більше кайфують від життя. Це круто, що Україна побачить своє майбутнє.

Як тобі нова команда тренерів?
Мені дуже сподобалось, я послухала дебати Тіни Кароль і Світлани Лободи, і це було цікаво. Дві такі сильні жінки, які мають різні погляди. В них будуть абсолютно різні команди, тому думаю, що від екрану відірватися буде неможливо.
 
 
 
 
 
Добавление комментария
Имя
Сообщение *
Код защиты

все новости

 

Как вы думаете, у Марии Яремчук есть шансы на победу в «Евровидении 2014»?

Да, безусловно

Возможно

Нет, она не так хороша

результаты
 
Угадай звезду

Кто спрятался под маской Телеблондинки?

Двойники

Двойники: Игорь Кондратюк vs Дэниел Рэдклифф («Гарри Поттер»)

ВИДЕО

Война миров. Выпуск 24.11.2013. Запорожье

Война миров. Ревизор против шефа. Выпуск 17.11.2013.

 
 
 
 


© Teleblondinka. Все права защищены. В случае использования материалов с сайта активная гиперссылка на teleblondinka.com обязательна, как и сохранение логотипа на фотографиях, принадлежащих сайту. Редакция может не разделять мнения авторов. Пожелания и жалобы просим присылать по адресу info@teleblondinka.com
Яндекс.Метрика